Відповідно до листа Національної академії наук України  від 22.06.2022 № 1/716-5 директорат науки та інновацій Міністерства освіти і науки України інформує про проведення у 2022 році конкурсу на здобуття нагород НАН України, а саме: на здобуття Золотої медалі імені В. І. Вернадського НАН України, Премій імені видатних учених НАН України, а також Премій для молодих учених і студентів закладів вищої освіти у 2022 році.

Про участь у конкурсі на здобуття нагород НАН України за 2022 рік

Про конкурс на здобуття Золотої медалі імені В.І.Вернадського Національної академії наук України у 2022 році

Про конкурс на здобуття премії імені видатних вчених України у 2022 році

Про конкурс на здобуття премії для молодих учених і студентів закладів вищої освіти, що присуджуються НАН України у 2022 році