Другий етап конкурсного відбору для здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США)

18 жовтня в університеті відбувся другий етап конкурсного відбору для здобуття стипендії від Фундації Лозинських (США).
У заході взяли участь 27 студентів ОР бакалавр, що претендують на отримання стипендії та 11 випускників-магістрів, що претендують на отримання винагороди за найкращу магістерську роботу.
Усі конкурсанти продемонстрували свої здобутки у формі самопрезентації та пройшли співбесіду з членами конкурсної комісії під керівництвом проректорки з наукової роботи Валентини Якубів.
Невдовзі стануть відомі імена 10 стипендіатів Фундації Лозинських та автор найкращої магістерської роботи, який отримає винагороду 1000 американських доларів від Фундації Лозинських.