15-ий конкурс Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21)

Благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» в рамках реалізації благодійної програми: «Стипендіальна програма «Завтра.UA»  проводить відкритий конкурс для добору обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних закладів вищої освіти (ЗВО) України.

У конкурсі можуть брати участь студенти українських ЗВО – університетів, академій та інститутів будь-якої форми власності 3 – 6 курсів денної форми навчання, громадяни України, віком до 35 років включно.

Графік проведення 15-го конкурсу Стипендіальної програми «Завтра.UA» (сезон 2020/21):

• 11 листопада – 18 грудняПрийом та реєстрація документів студентів на сайті www.zavtra.in.ua
  • 1-й тур – грудень 2020 – лютий 2021. Обробка зареєстрованих документів та оцінювання рекомендаційного та мотиваційного листів, обґрунтування дослідження.
  • 2-й тур – лютий – березень 2021. Оцінювання конкурсних робіт незалежними фаховими експертами та оцінка наукової діяльності конкурсантів.
  • 3-й тур – березень – квітень 2021. Оцінювання особистісного потенціалу конкурсантів під час онлайн або очних одноденних змагань.
  • Травень 2021: Оголошення результатів конкурсу

Необхідні для реєстрації документи:

1. Конкурсна робота (студентське дослідження) (див. Вимоги до конкурсних робіт).
  2. Сканований відгук наукового керівника (див. п. 6.2. Умов конкурсу).
  3. Сканований рекомендаційний лист у форматі, визначеному Фондом (див. Рекомендаційний лист).
  4. Фотографія конкурсанта, зроблена протягом останніх 6 місяців (портретне фото високої якості до 1,5 Мб).

За наявності:

1. Сканована копія документу, що підтверджує наукову діяльність конкурсанта (див. пункт 6.5.).
  2. Копії документів, що підтверджують громадсько-соціальну діяльність конкурсанта. (див. пункт 6.6.).

Детальніше про умови на сайті програми: https://zavtra.in.ua/competition/umovy-provedennya-konkursu