Аналітичні дослідження про науку та інновації

На сайті МОН розміщені аналітичні дослідження щодо розвитку науки та інновацій в Україні 2019 року. Довідки створені на основі даних головних розпорядників бюджетних коштів, Державної служби статистики України, міжнародних рейтингів тощо. Наразі доступні такі аналітичні доповіді: Наукова та науково-технічна діяльність в Читати далі

МАТЕРІАЛИ звітної наукової вебконференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2019 рік ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

Завантажити Видання містить результати наукових досліджень із проблем математики, фізики, хімії, біології, екології, лісівництва, агрохімії, економіки, історії, філософії, політології, релігієзнавства, культурології, соціології, психології, філології, педагогіки, мистецтвознавства, туризму, фізичного виховання і спорту. Дослідження виконані в наукових лабораторіях та на кафедрах університету.