Набір на осінню програму професійних стажувань Professional Fellows Program

Програма професійних стажувань дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в американських організаціях та установах. Дедлайн – 31 березня 2020 року.

Professional Fellows Program (PFP) – це програма професійних стажувань, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Туреччини та України PFP має тематичне спрямування «Урядування та суспільство». Дедлайн – 31 березня 2020 року.

Кінцевий термін подачі заявок: 31 березня, 2020 року.

Он-лайн аплікаційну форму можна знайти за посиланням  https://ais.americancouncils.org/pfp.

Будь ласка, відправте вашу аплікаційну форму до 31 березня, щоб ваша кандидатура була розглянута для участі у осінній програмі 2020. Аплікаційні форми, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Про програму

Professional Fellows Program (PFP) – це програма професійних стажувань, спонсором якої є Бюро з питань освіти та культури Державного департаменту США. Для Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови, Туреччини та України PFP має тематичне спрямування “Урядування та суспільство”. Програма керується Американськими Радами з міжнародної освіти: ACTR/ACCELS.

Програма професійних стажувань дає перспективним молодим фахівцям можливість отримати практичний досвід та наочність роботи в американських організаціях та установах. Знання та інтерес цих молодих професіоналів щодо американських політичних процесів буде розширений завдяки короткостроковому стажуванню в місцевих законодавчих органах США, а також в установах державного рівня і в некомерційних організаціях, які мають відношення до тематики програми.

Цілі програми

– Зміцнення розуміння законодавчого процесу США;

– Посилення визнання ролі, яку громадянське суспільство відіграє у формуванні державної політики та підзвітності уряду;

– Створення партнерських відносин між установами США та України;

– Встановлення спільної мови для розробки практичних рішень спільних проблем.

Вимоги до кандидатів

Щоб мати право участі у PFP, кандидат повинен:

– Бути громадянином України і на момент подання аплікаційної форми проживати у країні громадянства. Кандидати, які проживають за межами країни свого громадянства або перебувають на довгостроковій програмі за межами країни свого громадянства не розглядатимуться;

– Бути у віці від 25 до 35 років на момент подачі заявки;

– Мати вищу освіту (бакалавр або вище);

– Добре володіти англійською мовою (мінімальні очікування: TOEFL PBT 500 балів, TOEFL iBT 60 балів, або IELTS band score 6). За відсутності сертифікату, півфіналісти будуть запрошені пройти безкоштовний TOEFL тест у нашій організації;

– Мати відповідний досвід роботи у державному та/або некомерційному секторі (законодавча влада, виконавча влада, неурядові організації, які займаються релевантною до тематики програми діяльністю, тощо); і

– Продемонструвати навички лідерства та спілкування (аби підтвердити високий рівень своїх навичок, ви можете описати свою діяльність в цих напрямках в есе в кінці аплікаційної форми, і надати/завантажити будь сертифікати/дипломи/матеріали, які можуть підтвердити ці ваші якості).

Кандидати не мають права подавати заявку на участь в програмі PFP в наступних випадках:

– Особи, що мають американське громадянство та резиденти Сполучених Штатів;

– Особи, що в даний час беруть участь в наукових, навчальних, дослідницьких програм, або які в даний час працюють в США;

– Особи, які вже брали участь у LEAP/LFP/PFP;

– Особи, які не мають паспорта своєї країни;

– Особи, які в даний час проживають або працюють за межами країни свого громадянства;

– Особи, які брали участь в одній з програм обміну, що фінансується урядом США, і які не виконали свою вимогу щодо дворічного проживання в країні свого громадянства, на момент подачі заявки;

– Особи, які подали заяву на постійне проживання в США протягом останніх трьох років;

– Особи, арештовані, звинувачені або засуджені за скоєння злочину;

Дати програми

Осінню програму 2020 року попередньо заплановано на середину жовтня- кінець листопада 2020 року.