Сесія Науково-технічної ради

20-22 січня 2020 року відбулась сесія Науково-технічної ради ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» щодо презентації та затвердження звітів керівників інститутів, факультетів та навчально-наукових підрозділів, загальноуніверситетських кафедр, коледжу, наукової бібліотеки про результати наукової діяльності підрозділів за 2019 рік та затвердження тематичних планів на 2020 рік.

Також в ході роботи ради проректор з наукової роботи проф. Якубів Валентина Михайлівна представила презентацію щодо методики розподілу фінансування закладів вищої освіти за показниками наукової діяльності та наголосила на пріоритетних напрямах наукової роботи усіх структурних підрозділів у найближчій перспективі.