Наукове стажування для освітян “Академічна доброчесність”, Варшава, 02-11.02.2019 р.

Духовна Академія Університету Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві (UKSW) спільно із Інститутом Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці (IIASC) та компанією Plagiat Pl запрошує до участі в програмі стажування для освітян у Варшаві, метою якого є ознайомлення із європейськими підходами щодо питання наукового плагіату і популяризація академічної доброчесності, а також підвищення кваліфікації освітян  та поглиблення співпраці в академічній та науковій галузі між Україною і Польщею.

Дати проведення:

02.03 – 08.03.2020 – 1-й етап: самостійна робота над науковим есе

09.03 – 11.03.2020 – 2-й етап: виїзна робоча програма у м. Варшаві

Місце проведення: Варшава,  Духовна Академія Університету С. Вишинського

Організаційний внесок учасника: 188 Євро  (проїзд, проживання та харчування забезпечується).

Дедлайн реєстрації:  26.02.2020

Учасники стажування можуть виступити з доповіддю,  в рамках круглого столу “Запобігання плагіату в освітньому та науковому середовищі”.

Сертифікат:

про наукове стажування для освітян у Варшаві на базі Духовної Академії Університету С. Вишинського (120 год).

В рамках програми є можливість пройти тестування на  знання польської або англійської мови на рівень В2 на базі Духовної Академії університету UKSW.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdVmJXBR6vdEM-A4vUsPvi4bSCB-HeBdGohHcmKAHg4CDkHGw/viewform