Конкурс студентських наукових робіт “Updating tax service”

Університет державної фіскальної служби України за підтримки благодійного фонду «Майбутнє країни» проводить конкурс серед студентів та молодих науковців «Updaing tax service».

Метою конкурсу є популяризація змін в організації роботи Державної податкової служби, формування позитивного іміджу ДПС. Конкурсантам ставиться завдання висловити свої пропозиції щодо оптимізації структури ДПС; критеріїв оцінки ефективності її роботи, модернізації ІТ-сервісів та платформ (електронний кабінет платника), сервісних функцій ДПС, відкритості та прозорості, посилення конструктивного діалогу з платниками податків, бізнес-асоціаціями та встановлення зворотного зв’язку; забезпечення сталих надходжень до бюджетів усіх рівнів через покращення адміністрування тощо.

Запрошуємо до участі (роботи приймаються до 29 листопада 2019 року) та на церемонію відзначення переможців, що відбудеться у рамках проведення Податкового конгресу 12.12.2019, за адресою: вул. Університетська, 31, м. Ірпінь, Київської обл.