Конференції

Запрошуємо взяти участь у Конференції наукової молоді Young Scientists Conference 2.0 (YSC) «Економічне майбутнє України», яка відбудеться 05 квітня 2019 року у м. Києві під егідою Української асоціації Римського клубу та Київського міжнародного економічного форуму.
Реєстрація на конференцію тут – https://goo.gl/forms/tG5IjoqFaL7oE5ye2
Ознайомитися з умовами участі й більш детальною інформацією можна на сайті www.clubofrome.org.ua.

Шановні викладачі, докторанти, аспіранти!
Ректорат ДВНЗ “Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника” запрошує вас узяти участь у звітній науковій конференції університету за 2018 рік, яка відбудеться 18–22 березня 2019 року.

ПРОГРАМА звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів університету за 2018 рік завантажити

ПРОГРАМА звітної наукової конференції студентів університету за 2018 рік завантажити

Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «ВАСИЛЬ СТЕФАНИК, ІВАН ФРАНКО, АНДРЕЙ ШЕПТИЦЬКИЙ У КОНТЕКСТІ КУЛЬТУРНО-ІСТОРИЧНИХ ПРОЦЕСІВ КІНЦЯ  XIX-ПОЧАТКУ XX  СТ.», яка відбудеться 16-17 травня 2019 року на базі кафедри філології Коломийського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» Інформаційний лист

Запрошуємо взяти участь у конференції “Інструменти безпосередньої демократії. Україна та її сусіди – центрально-європейські дебати”, яку організовує Центр польської культури та європейського діалогу в м. Івано-Франківську.
Конференція відбудеться 24-25 січня 2019 року.
Буде польсько-український переклад.

Реєстрація: https://docs.google.com/forms/d/1YZuS3W6vAAph7p6u6ZQXwfCvlKJRT4J4FebbP5V2aJs/edit

Запрошує Вас взяти участь у роботі Міжнародного форуму EFBM’2019 «ЕКОНОМІКА. ФІНАНСИ. БІЗНЕС. УПРАВЛІННЯ» Глобальні економічні виклики та можливості у цифрову епоху, який відбудеться 21–24 травня 2019 року

Детальніше тут