Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності»

Інститут модернізації змісту освіти повідомляє, що на базі Інституту політико-правових та релігійних досліджень проходитиме Національний конкурс творчих робіт (есе) «Європейські цінності» до Дня Соборності України.

Конкурс відбудеться за підтримки Координаційної ради молодих юристів України при Міністерстві юстиції України, Координаційної ради молодих юристів міста Києва при Печерському районному відділі державної виконавчої служби міста Києва Головного територіального управління юстиції у місті Києві.

Метою Конкурсу є підвищення рівня обізнаності молоді про європейську інтеграцію, сприяння утвердженню європейських цінностей та європейської ідентичності України.

До участі у Конкурсі запрошуються учні, члени Малої академії наук України, студенти, аспіранти закладів вищої освіти України.

Конкурс проходить з 25.11.2018 по 22.01.2019. Прийом конкурсних робіт здійснюється до 15.01.2019.

Додаткова інформація: www.facebook.com/instirute2015.

Організатор Конкурсу – Герасименко Олександр Олександрович, Президент Інституту політико-правових та релігійних досліджень, електронна пошта: institute2014@ukr.net