Увага! Оголошується конкурс проектів НДР молодих вчених на 2019 рік!

Шановні колеги, в університеті оголошується І етап конкурсного відбору проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України, подальше виконання яких розпочнеться у 2019 році за рахунок коштів загального фонду державного бюджету за запропонованою тематикою (Додаток_1).

Директорам навчально-наукових інститутів, деканам факультетів на засіданнях вчених рад підрозділів провести відбір проектів, що пропонуватимуться науково-технічній раді університету для розгляду. При відборі проектів керуватися Положенням про проведення Міністерством освіти і науки України Конкурсу проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих вчених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, подальше виконання цих робіт і розробок за рахунок коштів загального фонду державного бюджету та управління ними, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 14 грудня 2015 № 1287 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 січня 2016 р. № 15/28145.

Керівникам відібраних проектів до 10 вересня 2018 року:
– занести в єдину інформаційну систему «Наука в університетах» (https://kis.rit.org.ua/sites/default/files/manual_for_sci_users.pdf) проекти, за запропонованою формою (Додаток_2);

– подати в НДЧ роздруковані з єдиної інформаційної системи «Наука в університетах» проекти і електронні варіанти надіслати на адресу НДЧ (nauka@pu.if.ua, тема листа «молодь-конкурс»);

– згоду на участь у виконанні дослідження чи розробки всіх основних виконавців кожного проекту (Додаток_3);

–   інформацію до проекту (для подальшої публікації) (Додаток_4);

– листи підтримки від представників провідної наукової спільноти, потенційних інвесторів або реального сектору економіки;

– витяги із засідань вчених рад підрозділів для пропозицій науково-технічній раді університету щодо розгляду проектів.

Наказ № 530 від 22.08.2018 про оголошення першого відбору у 2018 р. проектів наукових робіт та науково-технічних розробок молодих вчених завантажити