Проектно-освітній центр “Агенти змін”

Керівник Кропельницька Світлана Орестівна, кандидат економічних наук, доцент.

Центр створено у 2018 році в рамках проєкту регіонального розвитку за кошти секторальної бюджетної підтримки ЄС. Команда фахівців центру реалізовує в області: 2 мікропроєкти в рамках Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, 1 проєкт X-го Обласного конкурсу проєктів та програм розвитку місцевого самоврядування за участю студентів та 2 програми «Малі гранти Теплого Міста».

Створено інтернет-сторінку «Агентів змін» і ресурс pu.webex.com, який забезпечує доступ до хмарної платформи Cisco WebEx Meetings для проведення навчальних та консалтингових заходів в режимі реального часу.

Організовано стажування у Польщі та Словаччині, підписано ряд угод з міжнародними інституціями та університетами Польщі, укладено договори з ОТГ регіону.

Контактна інформація: agentyzminpnu@gmail.com

Наказ про створення Центру “Агенти змін”

Положення про “Агенти змін”