Центр колективного користування науковим обладнанням “Лабораторія нанотехнологій для матеріалознавства, енергетики та медицини”

Директор Коцюбинський Володимир Олегович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач кафедрою матеріалознавства і новітніх технологій.

Центр створено за сприяння МОН України та Національного фонду досліджень України спільно з Інститутом металофізики імені Г.В. Курдюмова НАН України, Національним університетом «Чернігівська політехніка», Львівським національним університетом імені Івана Франка, Чернівецьким національним університетом імені Юрія Федьковича, Івано-Франківським національним медичним університетом.
Наукове обладнання Лабораторії є дуже високого рівня. Воно допомагає здійснювати дослідження елементного та структурного аналізів властивостей матеріалів. Зокрема, це – рентгенівський дифрактометр, рентгенофлуоресцентний аналізатор, спектрометр оптичний в видимій ультрафіолетовій області та стенд для електрохімічних досліджень. Це обладнання має багато можливостей. Воно дозволяє бачити та аналізувати як розміщені атоми, а отже дає можливість впливати на властивості матеріалів. Це важливо як для енергетики, так і для будь-якої іншої галузі, де використовується функціональні матеріали. Комплекс приладів дозволяє одночасно з різних боків зробити різні аналізи і отримати точну інформацію, яка потім виллється у високоякісний продукт.

Контактна інформація – volodymyr.kotsuybynsky@pnu.edu.ua

Наказ про створення центру

Наказ про введення в дію положення 

Положення про Центр