Рада молодих вчених ПНУ

 

Стефінін Володимир Володимирович 
Голова Ради
канд.екон.наук, доц. кафедри теоретичної і прикладної економіки
тел.: 067-299-21-71
e-mail: stefinin.v@gmail.com
Воробець Олексій Дмитрович
Заступник Голови Ради
канд. філол. наук, докторант
тел.: 0979902159
e-mail: oleksiyvorobets@ukr.net
Дубей (Марцінків) Марія Володимирівна
Секретар Ради
канд. фіз.-мат. наук
викл. кафедри математичного і функціонального аналізу
тел.: 096-135-57-93
e-mail: mariadubey@gmail.com
  1. Плець Іван Іванович (канд.екон. наук, доц. кафедри фінансів ivanplets86@ukr.net
  2. Малишівський Тарас Володимирович (студ. ІV курсу) etmal@ukr.net
  3. Паска Богдан Валерійович (кандидат історичних наук, провідний фахівець навчально-наукового Інституту історії, етнології і археології Карпатpaskabogdan@i.ua
  4. Нагорняк Христина Михайлівна (канд. мистецтвознавства, доц. кафедри дизайну і теорії мистецтва) nagornyakkristina@yahoo.com
  5. Казимирів Христина Тарасівна (викл. кафедри методики музичного виховання та диригуванняkazymyriv@gmail.com
  6. Бєлова Наталія Володимирівна (кандидат географічних наук, викладач кафедри географії та природознавства) natalja14belowa@gmail.com
  7. Микитин Тетяна Василівна (кандидат біологічних наук, викладач кафедри біології та екології) mukutuntanja86@gmail.com
  8. Глодан Оксана Ярославівна (кандидат біологічних наук, доцент кафедри анатомії і фізіології людини та тварин) glodan.oksana@gmail.com
  9. Дутчак Олена Іванівна (канд. історичних наук, доцент кафедри організації туризму та управління соціокультурною діяльністю) dutchako@gmail.com
  10. Рега Данило Олексійович (канд. філол. наук, викл. кафедри світової літератури і порівняльного літературознавства) danre123@ukr.net
  11. Ідзьо Мар’яна Володимирівна (канд. філол. наук, асистент кафедри слов’янських мов) mriana@ukr.net
  12. Ткачук Христина Михайлівна (студ. ІІІ курсу) kristinatk2004@gmail.com
  13. Білик Ольга Ігорівна (канд. філол. наук, доцент кафедри англійської філології) noiproks2014@ukr.net
  14. Орлик Наталія Олексіївна (студ. ІІІ курсу) orlyknatalia@gmail.com
  15. Ізмайлов Артем Вікторович (аспірант кафедри інформатики) artem.izmailov@pnu.edu.ua
  16. Горічок Ігор Володимирович (канд. хім. наук, докторант) horichokIhor@gmail.com
  17. Матвійчук Тарас Вікторович (аспірант спеціальності “історія філософії”matvijchuktt@gmail.com
  18. Ковалишин Олександр Романович (канд. юрид. наук, доц. кафедри судочинства ) koro.if@gmail.com
  19. Микитин Любов Михайлівна (кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри фізичної реабілітації) lyba.mukutun@gmail.com
  20. Дюк Назарій Степанович (маг. І курсу) diuknazarii@gmail.com
  21. Федорець Ірина Анатоліївна (студ. ІV курсу) irynkafedorets@gmail.com
  22. Григорук Ірина Іванівна (асистент кафедри управління та бізнес-адміністрування) ira.hryhoruk@gmail.com